У Старобогородчанській об'єднаній територіальній громаді утворено молодіжну раду

Дата: 25.07.2017 22:32

25 липня 2017 року відбулося організаційне засідання Молодіжної ради при Старобогородчанській сільській раді об'єднаної територіальної громади. Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади, виконавчих органів сільської ради та молоді Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади. До складу молодіжної ради увійшли 19 молодих активістів, висунутих  жителями населених пунктів громади, громадськими організаціями.
На першому засіданні обрано керівний склад молодіжної ради, а саме: головою молодіжної ради обрано Лесю Клим’юк, заступником голови – Андрія Присяжного, секретарем – Христину Лесів.
Молодіжна рада утворена  за сприянням Громадського центру «Ділові ініціативи» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області, що реалізується програмою DOBRE Global Communities   та фінансується USAID.
Перед присутніми виступили заступник голови правління ГЦ «Ділові ініціативи» Тетяна Кулик, заступник голови правління Агенції місцевого розвитку м. Бурштин Олександра Шаган, заступник сільського голови Юрій Іванишин, координатор від громади в програмі DOBRE Ганна Тимків.