Участь секретаря Старобогородчанської с/р ОТГ Ірини Долотко у семінар-нараді Богородчанської РДА

Дата: 09.06.2017 22:41

08.06.2017 року у Богородчанській райдержадміністрації відбулась нарада-семінар під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Марії Янів з секретарями селищних та сільських рад району. У якій взяла участь секретар Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Ірина Долотко, керівники окремих структурних підрозділів Богородчапнської райдержадміністрації, військовий комісар Богородчанського районного військового комісаріату Ігор Гаврилюк, головний спеціаліст «Богородчанського бюро правової допомоги» Володимир Стасів, селищні та сільські секретарі,.

На нараді були обговорені такі питання:

-         порядок роботи з документами та організацію контролю за їх виконанням;

-          недоліки, які допускаються у роботі з документами;

-          про звернення громадян та доступ до публічної інформації;

-          планування роботи у виконавчих комітетах селищних та сільських рад;

-         дотримання вимог законодавства при оформленні протоколів сесій у селищних та сільських радах та організаційні питання роботи постійних комісій;

-          запобігання конфлікту інтересів.