відзначення Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2017 23:05

16 червня 2017 року в Богородчанському районному палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

З професійним святом медичних працівників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Василь Поштарюк, заступник голови районної ради Ігор Семків, головний лікар Богородчанської центральної районної лікарні Юрій Манюх. Від імені Старобогородчанської територіальної громади з вітальними словами до медиків звернувся заступник сільського голови Юрій Іванишин. Він нагородив грамотами сільської ради об’єднаної територіальної громади кращих медичних працівників громади Бойко Наталію – медичну сестру Старобогородчанської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини і Липку Марію – молодшу медичну сестру ФАПу с. Гринівка. Грамоти Богородчанської центральної районної лікарні з рук головного лікаря отримали Зоряна Олексин – сімейний лікар Старобогородчанської АЗПСМ та Оксана Атаманюк – медична сестра Старобогородчанської АЗПСМ.

Піснею і танцем медиків  вітали: дует «Дольче», народний аматорський ансамбль «Смерічка», Христина Андріїв-Зайнелян, театр танцю «Фієста», заслужений артист України Ярослав Крайник та інші.