Відбулася шістнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради

Дата: 04.07.2017 23:26

Фото без опису04 липня 2017 року відбулася шістнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Ярослав Здерка. В роботі сесії взяли участь заступник сільського голови Юрій Іванишин, працівники виконавчого комітету сільської ради, представники громадськості.
На розгляд сесії було винесено дев’ятнадцять питань. Зокрема, депутати заслухали звіт сільського голови про роботу Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади, затвердили регламент Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади, затвердили співфінансування проекту «Капітальний ремонт адмінприміщення Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади для створення та повного функціонування ЦНАПу», внесли зміни до загального фонду сільського бюджету, затвердили перелік проектних заявок проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, прийняли рішення про утворення молодіжної ради при сільській раді Старобогородчанської ОТГ, внесли зміни до складу виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, а також розглянули цілий ряд земельних питань.
Проекти рішень з трьох питань: «Про затвердження порядку призначення керівників загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження типового контракту з керівником загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження статутів загальноосвітніх  навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади» були направлені на доопрацювання у відповідну профільну комісію.