конкурс на заміщення вакантної посади

18.04.2018 року

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Головного лікаря амбулаторії загальної практки сімейної медицини с.Старі Богородчани

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Лікувальна справа" або "Педіатрія". Спеціалізація за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Стаж роботи за фахом понад 3 роки.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Документи для участі у конкурсі приймаються у строк не менше 14 календарних днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення.

Вітаємо

Дата створення: 20:25 13.05.2017

Мама – перше слово, вимовлене дитиною. В ньому захована неосяжна любов, зворушлива ніжність і турбота матері про своє  чадо. Саме материнство є початком всіх початків, джерелом людського життя. І потрібно завжди пам’ятати тих, що привели нас у це життя, не спали ночами біля нашої колиски і благали Господа про щастя й здоров’я для свого малюка.

Дата створення: 16:40 05.05.2017

Шановні жителі Старобогородчанської ОТГ

Про скликання п’ятнадцятої  чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання

Дата створення: 14:54 24.04.2017

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ»

Дата створення: 19:54 19.04.2017

Дата створення: 10:27 11.04.2017

Про скликання чотирнадцятої позачергової Сесії сільської ради сьомого демократичного скликання.

Дата створення: 17:51 14.03.2017

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

Дата створення: 09:06 10.03.2017

Запрошуємо до обговорення

Дата створення: 16:41 09.03.2017

Запрошуємо до обговорення

Семінар - тренінг для ОМС, лідерів громад, та місцевих ОГС.

Дата створення: 13:43 03.03.2017

Громадський центр «Ділові ініціативи» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області, що реалізується програмою DOBRE Global Communities   та фінансується USAID для лідерів та представників Старобогородчаснської  ОТГ проводить семінар - тренінг «Планування місцевого економічного розвитку із залученням громади. Реалізація стратегії»