УВАГА! Планові відключення елетропостачання!!!

У зв’язку з плановими роботами (Богородчанський РЕМ) з 2022-11-09 08:00:00.0 до 2022-11-09 17:00:00.0 в с. Старі Богородчани, Івано-Франківський район, Івано-Франківська обл. буде відсутнє світло.

11:46 01.11.2022

До уваги представників бізнесу!

На сьогодні є різні Програми підтримки бізнесу, як від держави так і від зовнішніх донорів, щоб допомогти підприємцям та пришвидшити відновлення економіки. В рамках Програми покращення індексу конкурентоспроможності міст, відбулося засідання Міжміської робочої групи, що проводиться за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на тему інструментів підтримки бізнесу у період війни. Щоб об'єднати інформацію щодо грантів, за підсумками заходу, команда експертів ГО «Електронна республіка» розробила інфографіку у зручному форматі. з якою ви можете ознайомитися нижче та подати заявку щодо участі за вказаними контактними даними.

13:59 31.10.2022