Вітаємо

Дата створення: 20:15 08.04.2017

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади вітає з Вербною неділею

Свято книги «Книго моя! Мудрість твоя збагачує серце»

Дата створення: 15:17 06.04.2017

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання з 27  березня 2017 року по 02 квітня 2017 року в  Старобогородчанській бібліотеці  Старобогородчанської с/р ОТГ  відбулось свято книги «Книго моя! Мудрість твоя збагачує серце».  В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Країна казкова – країна книжкова».

ВІТАЄМО

Дата створення: 15:46 01.04.2017

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади вітає

Семінар-навчання для школярів

Дата створення: 22:03 31.03.2017

27 березня 2017 року в приміщенні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-навчання для школярів Старобогородчанської ОТГ Івано-Франківської області, який здійснений під час впровадження проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об’єднаних територіальних громад», який реалізовує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» (Івано-Франківська область) в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та адмініструється ГО «Жіночі перспективи» (м.Львів) та БФ «Центр громадських ініціатив» (м.Перечин, Закарпатська область). Темою семінару було ознайомити школярів із формами залучення громадськості для прийняття рішення місцевою владою.

Робоча зустріч з представниками центру зайнятості

Дата створення: 13:14 30.03.2017

29.03.2017 року у Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади відбулась робоча зустріч на тему “Забезпечення збереження існуючих робочих місць та трудового потенціалу, стимулювання розвитку економічної активності роботодавців – шлях до спільного вирішення проблем зайнятості населення, розвитку економіки та створення нових робочих місць". На якій був присутній сільський голова Старобогородчанської с/р ОТГ Ярослав Здерка, директор обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, директор Богородчанського районного центру зайнятості Володимир Кобилюк. Мета заходу – обговорення стану створення нових робочих місць та збереження уже існуючих у Старобогородчанській ОТГ, вирішення проблемних питань, що заважають або суттєво впливають на перспективу створення робочих місць.

Робоча зустріч

Дата створення: 10:45 29.03.2017