«Запали свічку пам'яті»

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

14:15 26.11.2020

На національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» запрацював онлайн-курс «Стартуй стартап»

На виконання Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

13:57 26.11.2020

Відкриття "Дитячо-спортивного майданчика "МІСЦЕ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА"

20.09.2020 року у Старобогородчанській ОТГ відбулося відкриття дитячо - спортивного майданчика, який був створений в рамках програми «Бюджет участі» за участю сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ Ярослава Здерки, заступника сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ Юрія Іванишина, депутата обласної ради Марії Рудик, парохів релігійних громад с.Старі Богородчани. Протягом 2019 – 2020 рр. було реалізовано 2 проєкти. З бюджету Старобогородчанської с/р ОТГ було виділено 55,0 тис.грн., за які були закуплені матеріали. Роботи виконували жителі «Заріччя», які долучилися до співфінансування. Депутат обласної ради Марія Рудик посприяла у виділенні 42 тис.грн. з обласного бюджету для придбання вуличних тренажерів для проєкту.

11:33 23.09.2020