Дата: від до Скинути

Набір засобів індивідуального захисту «Скринька здоров’я» для КНП «Старобогородчанської некомерційної амбулаторії групової практики

11 червня 2020 року сільська рада отримала від міжнародного благодійного фонду Caritas Ukraine за підтримки програми «U-LEAD з Європою» у рамках проєкту «Підтримка ОТГ у боротьбі з пандемією COVID-19» набір засобів індивідуального захисту «Скринька здоров’я», до якої входять:

18:35 11.06.2020

Про що повинні подбати батьки напередодні літніх канікул

Вже наступного тижня у школярів розпочинаються літні канікули. В цей період дорослим слід поміркувати над тим, як забезпечити безпечне дозвілля для своїх дітей. Саме час провести з ними профілактичні бесіди та роз’яснити їм правила поведінки в різних екстремальних ситуаціях.

18:58 01.06.2020