Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Уроки звитяги у закладах освіти громади!

В умовах російсько-української війни слово "звитяга" для нас має єдине значення - перемога в бою ціною героїчних подвигів. «Урок звитяги» присвячуємо захисникам свободи і незалежності, які завдяки своїй хоробрості, волі, стійкості, мужньому поступу, стали уособленням звитяги, патріотизму, нескореності. Їх боротьба викликає захоплення в усього світу, а ми ще й пишаємося ними, вважаємо за честь бути громадянами однієї з ними країни, зростаємо особистісно до їхнього ідеалу оборонця.

19:56:56 14.10.2022

14 жовтня у громаді відзначили День захисників і захисниць України.

Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у повномасштабній війні з Російською Федерацією, обидві пам’ятні дати тісно переплітаються. Їх поєднують боротьба за державність проти московського режиму і тяглість військових традицій.

19:48:19 14.10.2022

Увага! Важливо!

Звертаємо Вашу увагу, що розпочалася реєстрація на навчання учнів з числа внютрішньо переміщених осіб. Просимо зареєструватися для подальшого онлайн навчання дітей у нашій громаді.

12:12:16 09.03.2022