Зустріч з експертами проекту «DOBRE»

Сьогодні 17 березня 2017 року у Старобогородчанській сільській раді ОТГ відбулась робоча зустріч з експертами проекту «DOBRE» на тему: Підведення підсумків моніторингу, ідентифікації та визначення пріоритетів з надання послуг. На якій булв присутній сільський голова Старобогородчанської об'єднаної територіально громади Ярослав Здерка, експерт з питань місцевого самоврядування проекту «DOBRE»  Маїс Ваноян, спеціаліст з питань місцевого самоврядування проекту «DOBRE»Максим Бурдавіцин , менеджер грандів проекту «DOBRE»Катерина Андрющенко , регіональний координатор програми проекту «DOBRE» Михайло Олійник, старости сіл Старобогородчанської с/р ОТГ, громадська організація "Ініціативна громада" Лілія Павлюк, депутати громади.

19:07 17.03.2017

УЧАСТЬ  ШКОЛЯРІВ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРИРОДООХОРОННІЙ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ»

УЧАСТЬ ШКОЛЯРІВ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРИРОДООХОРОННІЙ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ»

Учні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобоогородчанської сільської ради ОТГ взяли участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Первоцвіт».

09:12 16.03.2017

Семінар-тренінг «Планування місцевого економічного розвитку із залученням громади. Реалізація стратегії»

Сьогодні 10 березня 2017 року у Старобогородчанській об’єднаній територіальній  громаді відбувся семінар-тренінг «Планування місцевого економічного розвитку із залученням громади. Реалізація стратегії». На якому  були присутні предстиавники органу місцевого самоврядування, старости сіл Старобогородчанської с/р ОТГ, депутати Старобогородчанської с/р ОТГ, лідери та активні учасники життя громади, представники громадських організацій та бізнесу Старобогородчанської ОТГ.

19:43 10.03.2017

Нарада робочої групи з питань створення ЦНАПу у Старобогородчанській с/р ОТГ

09 березня 2017 року у Старобогородчанській с/р ОТГ відбулась нарада робочої групи з питань створення ЦНАПу  під головуванням сільського голови Ярослава Здерки за участі експерта проекту U-LEAD Ольги Калініченко (Skype), на якій обговорювались такі питання: - розроблення робочого проекту по плануванню приміщення ЦНАПу у Старобогородчанській с/р ОТГ; - погодження проектно-кошторисної документації.

09:53 10.03.2017

Старобогородчанська об'єднана територіальна громада вітає

10:30 09.03.2017