Старобогородчанська ОТГ  придбала трактор

Старобогородчанська ОТГ придбала трактор

Старобогородчанська об'єднана територіальна громада повідомляє, що у лютому 2017 року був придбаний трактор МТЗ – 82.1 (Беларусь) за рахунок власних надходжень місцевого бюджету в сумі 535 тис.грн.

14:20 24.02.2017

Семінар-практикум з проектного менеджменту у м.Вінниця

Заступник сільського голови Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади Іван Лесів був учасником семінару, який проводився        з 15 лютого 2017 року по 17 лютого 2017 року у м. Вінниці в рамках Програми «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)» пройшов семінар з проектного менеджменту. Метою семінару була допомога фахівцям місцевого самоврядування перетворити цікаві ідеї в реальні проекти місцевого розвитку. Семінар  провели представники ГО «Волинський ресурсний центр» (м. Рівне). Фахівців з  міських, сільських та  селищних рад, а також з новостворених   об’єднаних громад, які займаються написанням проектів розвитку навчали як робити це ефективно та результативно.

21:45 17.02.2017