Ярмарок у Старобогородчанському НВК

У вівторок 11 жовтня у Старобогородчанському НВК с.Скобичівка Старобогородчанської сільської ради, об’єднаної територіальної громади відбувся ярмарок домашньої випічки, в якому прийняли участь батьки, вчителі та учні школи. Ярмарок був спрямований для матеріальної, фінансової допомоги дітям-сиротам та інвалідам, що проживають в дитячих будинках, або малозабезпечених сім'ях.

19:49 12.10.2016

Обговорення статуту громади в с. Скобичівка

У неділю 02.10.2016 року в с. Скобичівка Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади відбулось обговорення статуту громади, який розроблено в рамках проекту «Підтримка розвитку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, Богородчанського району, Івано-Франківської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках Програмної ініціативи «Демократична практична».

18:31 04.10.2016

Нагородження сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ

24 серпня в селищі Богородчани відбулося відзначення 25-ї річниці Незалежності України, де було нагороджено сільського голову Старобогородчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Я.М. Здерка  Відзнакою Президента України «Ювілейна медаль «25 років Незалежності України»

22:41 25.08.2016

Проект статуту громади

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади подає на розгляд громади проект статуту.

21:59 25.08.2016