Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Нагородження сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ

24 серпня в селищі Богородчани відбулося відзначення 25-ї річниці Незалежності України, де було нагороджено сільського голову Старобогородчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Я.М. Здерка  Відзнакою Президента України «Ювілейна медаль «25 років Незалежності України»

22:41 25.08.2016

Проект статуту громади

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади подає на розгляд громади проект статуту.

21:59 25.08.2016

Вакансії

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальої громади оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

18:13 16.08.2016

Будівництво дитячого майданчика

На стадії завершення будівництво дитячого майданчика в селі Лесівка Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади (за рахунок коштів обласного проекту)

15:48 04.08.2016

с.Лесівка

15:25 04.08.2016

День Села

17 липня 2016 року жителі та гості с. Старі Богородчани  відзначили день села 575 річницю з дня народження населеного пункту.

20:11 20.07.2016