Дата: від до Скинути

Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей. Закликаємо кожного громадянина України, який повертається з-за кордону:

17:03 23.03.2020

МОЗ закликає:

МОЗ закликає: Однією з найбільш вразливих до інфікування коронавірусом COVID-19 груп є люди похилого віку. Подбайте про літніх батьків та сусідів, які можуть постраждати. #StopКоронавiрус От чим ви можете їм допомогти?

13:59 21.03.2020