Дата: від до Скинути

За порушення правил карантину через коронавірус діє адміністративна та кримінальна відповідальність

Нагадуємо, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

10:52 01.04.2020

Понад 15 тисяч підприємців скористалися інтернет-порталом для бізнесу під час карантину

Починаючи з 23 березня підприємці, котрі обмежили свою діяльність через запровадження карантину, можуть скористатися безкоштовним інтернет-ресурсом для підтримки бізнесу. На порталі, який створений Офісом розвитку малого та середнього підприємництва в рамках ініціативи ЄС «EU4Business», зібрана корисна інформація про бізнес-можливості в умовах обмежень, які спричинені в Україні заходами карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

10:45 01.04.2020