Дата: від до Скинути

Рекомендації для осіб, з підозрою або хворими на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції

Залишайтеся вдома за винятком необхідності медичної допомоги Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до школи чи громадські приміщення. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

17:18 19.03.2020

Виїзний захід в Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду

Про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, зокрема, щодо надання профорієнтаційних послуг при зміні виду діяльності, професії, актуальні на ринку праці району та області, говорили працівники  Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з учасниками виїзного заходу в Старобогородчанській ОТГ 11 лютого 2020 року.

15:05 24.02.2020

Реабілітація дітей з інвалідністю

Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями за принципом «гроші ходять за дитиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

11:02 12.02.2020