Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Підтвердження звання "народного аматорського" хору Будинку Культури с. Старі Богородчани

Хоровий спів у Старих Богородчанах розвивався задовго до відкриття сучасного Будинку культури. Ще у 30-х роках хором керував С. Орлик, виходець із Тернопільщини, якого згодом замінив Михайло Магас.

08:45:51 17.11.2020

День Вишивальниці

Сьогодні 10 листопада - день святої Параскеви П'ятниці. Власне Параскеву величають покровителькою домашнього вогнища, а любителі вишивки вважають її своєю покровителькою. У старі часи на Параскеви майстрині хвалилися один перед одним вишитим за рік. Щиро вітаємо наших майстринь: Марію Лисюк, Лесю Середюк, Іванну Романко, Оксану Сікору, Богдану Федорів та Ірину Юрквич. Всім натхнення, творчих успіхів, звершень, перемог, рівних та легких хрестиків! Нехай Ваші вишиття надихають кожного любити та берегти Україну!

08:50:33 10.11.2020

ВАЖЛИВІ АКЦЕНТИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Міністерство освіти і науки України надіслало до регіонів лист-роз’яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (затверджене наказом МОН  від 08 вересня 2020 року № 1115), яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року.

15:15:25 03.11.2020

Організація дистанційного навчання

16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

09:39:55 20.10.2020

Наша воля, наша слава - не вмре, не загине!

18 жовтня у селі Гринівка відбувся концерт стрілецько-повстанської пісні, присвячений 78-річниці створення УПА, Дню захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Свято розпочав вокальний колектив села. Марія Стефанів дарувала слухачам свої пісні. Музичні вітання лунали від вокального колективу с. Нивочин, а також  учнів, батьків  та гостей свята.

09:10:23 20.10.2020

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ: РЕФОРМА «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» ПРОДОВЖИТЬСЯ У 5-9 КЛАСАХ

Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Документ створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах з 2022 року.

08:33:26 09.10.2020

Вітання приймали освітяни та учні Старобогородчанської громади

Вдруге поспіль, з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та педагогічних працівників, які їх підготували, відповідно до "Положення про преміювання учнів-переможців олімпіад, конкурсів та учителів, які їх підготували" від 15.05.2019 року №50, до професійного Дня працівників освіти, з дотриманням протиепідемічних норм відбулося нагородження грамотами та грошовими винагородами Старобогородчанської сільської ради ОТГ 55 кращих з кращих учнів та учителів громади. Пишаємося Вами! Бажаємо Вам здоров'я міцного, творчих злетів, нових звершень та перемог!

09:30:11 05.10.2020