Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Стипендіати 2020

Учні Старобогородчанського ліцею, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2019-2020 навчальному  отримуватимуть стипендію сільського голови Старобогородчанської ОТГ у 2020-2021 навчальному році. До перемоги учнів вели вчителі Старобогородчанського ліцею :

10:36:14 12.06.2020

Указ Президента України "Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі"

З метою забезпечення додержання конституційних прав та свобод дитини, гарантій з охорони дитинства, реалізації прав дітей на освіту, безпечне для життя і здоров’я освітнє середовище, збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління постановляю:

10:02:51 11.06.2020

ПРОЄКТ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДО 03 ЛИПНЯ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції розвитку дошкільної освіти, розробленої відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 270, оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2020 рік, затверджений наказом МОН від 27.12.2019 № 1640, інших нормативно-правових актів.

09:36:00 10.06.2020

Безпека під час проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ

Пункти проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ стануть безпечними та комфортними. Ми забезпечимо учнів, студентів та педагогів медичними масками та антисептиками, організаторів - термометрами і дезинфікуючими засобами, а медиків - спеціальним захистом. Дотримуйтесь рекомендацій Головного державного санітарного лікаря та правил гігієни - і тоді тестування та іспити пройдуть безпечно.

09:26:17 10.06.2020

Заклади дошкільної освіти громади: перезавантаження

З 1 липня 2020 року у Старобогородчанській ОТГ, після тривалої перерви, запрацюють заклади дошкільної освіти в нових умовах. На даний час Старобогородчанська сільська рада та керівники закладів дошкільної освіти працюють над створенням максимально безпечних умов як для дітей, так і для працівників згідно переліку вимог, затверджених постановою Уряду та наказами Міністерств охорони здоров'я та освіти і науки України.

14:13:44 02.06.2020

Поради батькам "Як підготувати дитину до садочка після тривалої перерви"

Як батьки можуть полегшити повернення дитини до дитячого садка? МОН, UNICEF Ukraine та ГО "Смарт Освіта" підготували поради для батьків про те, як підготувати дитину підготувати дитину до садочка після тривалої перерви.

09:42:32 02.06.2020