Відділ освіти, культури, молоді та спорту

"Хто, хто Миколая любить"

У Гринівському клубі разом з бібліотекою був проведений дитячий ранок до Святого Миколая "Хто, хто Миколая любить". Діти декламували вірші про Миколая. Були проведені різні конкурси. Діти виготовляли сніжинки і отримали від Миколая подарунок за найкращу композицію. Для всіх учаснмків були виготовленні подарунки і солодкий стіл.

10:53:47 19.12.2019

Засідання ММО вчителів початкових класів на базі Нивочинської гімназії

12 грудня 2019 року на базі Нивочинської гімназії відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів на тему "Інформаційно-комунікаційні компетентності сучасного вчителя в умовах розвитку інформаційно-освітнього процесу".

12:32:54 13.12.2019

Творча зустріч з письменниками рідного краю

29 листопада 2019 року в Будинку культури с. Старі Богородчани відбулася творча зустріч  лауреатів Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка Василя Романюка, Івана Гавриловича та Богдана Кучера з учнями Старобогородчанського ліцею та жителями Старобогородчанської ОТГ. Щирі слова подяки ідейним натхненникам та організаторам цікавої зустрічі.

09:08:03 04.12.2019