Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Засідання міжшкільного методичного об’єднання вихователів дошкільних груп Старобогородчанської ОТГ

09 листопада 2018 року відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вихователів дошкільних груп Старобогородчанської ОТГ на базі  ясла-садка «Джерельце» .

15:01:13 20.11.2018

Засідання методичної ради

02 листопада 2018 р. відбулось засідання методичної ради, на якому  було обговорено організаційно-методичні питання щодо ефективної організації методичної роботи в закладах освіти об’єднаної територіальної громади.

13:39:12 02.11.2018

Нарада керівників освітніх закладів  Старобогородчанської с/р ОТГ

31 жовтня  2018 р. відбулась нарада керівників освітніх закладів  Старобогородчанської с/р ОТГ відділу освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту  Близнюк Ольги Іванівни, сільського голови Старобогородчанської ОТГ  Ярослава Здерки та представників Програми «Добре»

13:33:21 02.11.2018